Усі надіслані рукописи проходять рецензування для підтримання наукової якості та обґрунтованості статей у випусках журналу

Вимоги до оформлення матеріалів
у журнал
ПИТАННЯ АТОМНОЇ НАУКИ І ТЕХНІКИ

Стаття подається у двох примірниках українською чи англійською мовою одночасно з електронною версією статті, підготовленої в форматі Microsoft Word у вигляді одного файлу. Подання статті англійською для формування англомовної версії веб-сторінки журналу - обов'язково. Крім того, необхідно представити файли рисунків та фотографій в одному з наступних форматів (jpg, tif, png), а також файл анотацій українською та англійською мовами (перед кожною анотацією - назва статті, ініціали та прізвища авторів, повна назва організації тією ж мовою, що й анотація).

Разом зі статтею надаються:

-  офіційний лист організації, де виконано роботу;

-  дозвіл на відкрите опублікування статті (тільки для авторів з України та країн СНД).

ФОРМАТ електронної версії СТАТТІ

Формат аркуша - А4. Поля: зліва - 2.5 см, решта - 2 см. Шрифт Times New Roman (Cyr), міжрядковий інтервал - одинарний.

Назва та підзаголовки статті набираються великими літерами, крапка в кінці заголовка не ставиться.

Назва статті, автори, назва організації та анотація розташовуються в одну колонку. Основний текст статті розташовується у дві колонки, ширина колонки – 8,0 см, відстань між колонками - 0,5 см. Допускається розташування тексту в одну колонку, якщо в статті великі рисунки, таблиці та багато великих формул.

Рисунки та фотографії мають бути відскановані з досить високою роздільною здатністю та вставлені в текст статті. Наявні на рисунках і фотографіях цифри і написи повинні зазначатися мовою основного тексту статті добре читатися. У той же час слід уникати застосування широкої кольорової палітри для того, щоб обсяг рисунка не перевищував сотень кілобайт. Усі фізичні величини подаються в одиницях системи СІ і також мовою основного тексту статті.

Для запису формул і рівнянь слід використовувати вбудований редактор рівнянь.

Використання псевдографіки для підготовки таблиць не допускається.

Повний обсяг статті - не більше 8 сторінок.

Матеріал статті розташовується в наступному порядку:

Номер умовної десяткової класифікації (УДК) або (PACS): розмір шрифту 12 пт, накреслення звичайне, відступів немає, розташування зліва.

Назва статті: розмір шрифту 14 пт, накреслення жирне, відступів немає, розташування центроване.

Автори (ініціали, прізвища) та назви організацій (повна назва організації, місто, країна, електронна адреса, телефон): розмір шрифту 12 пт, накреслення жирне курсивне, відступів немає, розташування центроване.

Анотація (мовою основного тексту статті, обсягом до 100 слів): розмір шрифту 10 пт, накреслення звичайне, відступ першого рядку абзацу 0,5 см, розташування по ширині.

Текст статті: розмір шрифту 10 пт, накреслення звичайне, відступ першого рядка абзацу 0,5 см, розташування по ширині. Слова  повинні розділятися тілько одним пропуском. Неприпустимий пропуск після слова перед розділовими знаками. Текст набирається з вживанням тільки знака м'якого переносу (знак переносу в поєднанні з клавішею Ctrl). Між значенням величини та одиницею її виміру ставиться жорсткий пропуск (Ctrl+Shift+пробіл).

Найменування підзаголовків першого і другого рівнів: відповідно розмір шрифту 11 і 10 пт, накреслення жирне, відступів немає, розташування центроване.

Підпис під рисунком: розмір шрифту 10 пт, накреслення звичайне курсивне, відступів немає, розташування центроване.

Формули: розмір шрифту 10 пт, накреслення звичайне, розташування по ширині. Нумерація формул у круглих дужках з правого краю рядка.

Література: розмір шрифту 10 пт, накреслення звичайне, відступів немає, розташування по ширині. Не допускаються посилання на неопубліковані матеріали. Кожен номер посилання має відповідати одній роботі. Посилання наводяться мовою оригіналу.

Схеми подання посилань:

Журнал - автори (ініціали, прізвища), назва статті, назва журналу (курсивом), рік, том, номер випуску, номери сторінок.
Приклад: І.І.
Іванов, П.П. Петров. Радіаційне розпухання сплаву NiSc // Питання атомної науки і техніки. Серія «Ядерно-фізичні дослідження». 2001, №1, с. 45-49.

Книга, препринт, огляд та ін. - автори (ініціали, прізвища), назва (курсивом), місто, видавництво, рік випуску, номери (кількість) сторінок.
Приклад: Р. Баррет, Д. Джексон. Розміри і структура ядер, Київ: «Наукова думка», 1981, с. 12-19.